Obrázek článku Okresní kolo fyzikální olympiády – kategorie E a F

Dne 3. 4. 2019 se na naší škole konalo okresní kolo fyzikální olympiády v kategorii E a F.

Přestože fyzika není jednoduchý předmět, i letos jsme měli v okresním kole několik želízek v ohni. Žáci měli nelehký úkol a to vyřešit čtyři úlohy, které už vyžadovaly hlubší fyzikální znalosti. Kategorii E ovládli naši žáci. Na 1. místě se umístil Radovan Lev z 1. E a na 2. místě pak Jan Svozil také z 1. E, je to skvělý výsledek. Jakub Šnajdr a Daniel Záslav, oba z 1. E, se stali úspěšnými řešiteli. V kategorii E se stali úspěšnými řešiteli David Kremel a Matěj Heřman, oba z 2. E.

Všem našim žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Mgr. Radim Putyera

Přiložené soubory (1)
Název a typ souboru
Dokument PDF Výsledková listina 60. ročníku Fyzikální olympiády – okresní kolo kategorií E a F
Dokument PDF
110.61 kB