Obrázek článku Den otevřených dveří online

Z důvodu pokračující epidemie covid-19 neprobíhá dnešní den otevřených dveří tradiční formou. Přesto Vám v plánovaném termínu přinášíme možnost nahlédnout dovnitř alespoň virtuálně a získat informace o studiu na naší škole a o přijímacím řízení.

Vážení žáci a rodiče,

jsme velmi rádi, že máte zájem o naši školu a že se zde možná budeme v příštím školním roce potkávat.
Bohužel v současné době nemůže nabídnout živou prohlídku, ale pouze zprostředkovanou.

Informace o přijímacím řízení ke studiu najdete v přiloženém dokumentu a také ve zprávě na webu školy.

Školu si můžete prohlédnout prostřednictví dvou videí, které najdete v galerii vpravo od této zprávy. První z nich, videoprohlídku školy, pro dnešní den otevřených dveří pohotově připravil student Philippe Hniliců. Druhé video vytvořil vyučující Mgr. Jan Husák k letošnímu 150. výročí založení naší školy.

V přiloženém souboru níže si můžete prohlédnout fotografie z budovy školy a z akcí, které škola tradičně pořádá.

Během období distanční výuky loni na jaře se studenti Tomáš Nguyen a Antonín Masopust s profesorkou Zuzanou Halaštovou věnovali mimo jiné tvorbě věrného modelu školy v prostředí populární počítačové hry Minecraft. Neváhejte a podívejte se na Gympl v kostce

Další galerie fotografií a videí ze života školy najdete zde.

S přáním pevného zdraví

Mgr. Mojmír Zetek, ředitel školy

Přiložené soubory (2)
Název a typ souboru
Dokument PDF GFPVM informace studium
Dokument PDF
4.6 MB
Dokument PDF GFPVM 2021
Dokument PDF
7.43 MB