Obrázek článku Celostátní finále Energetické olympiády

Do celostátního finále postoupil za naší školu tým Zuzínci (Tomáš Nguyen, Antonín Masopust, Adam Tvrz) z 5. E.

Finálové kolo začalo ve středu 11. 11. 2020. Studentům se v daný čas otevřel přístup k úvodním informacím a odborným přednáškám. Následně si vylosovali zadání. Tým Zuzínci si vylosoval téma Akumulace energie. Během čtvrtka měli možnost využít konzultace se svými mentory. Cílem bylo zpracovat krátkou video prezentaci, kde studenti řešili případové studie. Závěrečné vyhlášení výsledků  proběhlo v pátek 13. 11. 2020 v podvečerních hodinách. Na průběh celé olympiády se můžete podívat na Facebooku.

Náš tým určitě ostudu neudělal a celkově se umístil na 13. místě.

Všem studentům blahopřeji a děkuji za reprezentaci školy.

 

Ing. Bronislav Zachrdla

Přiložené soubory (1)
Název a typ souboru
Dokument PDF ENOL 2020 - vysledková listina
Dokument PDF
513.56 kB