Obrázek článku Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 27. ledna 2022 proběhne schůzka s vedením školy v aule školy, další informace nabízíme zde on-line formou.

Vážení žáci a rodiče,

jsme velmi rádi, že máte zájem o naši školu a že se zde možná budeme v příštím školním roce potkávat.
Abychom z důvodu probíhající vlny epidemie covid-19 omezili kontakty mezi veřejností a žáky, nabízíme možnost přijít se podívat k nám na gymnázium až odpoledne od 15:00 hod. V tuto dobu začne v aule schůzka s vedením školy, na které poskytneme informace o studiu a o přijímacím řízení.

V 17:00 začne obdobná schůzka s vedením školy on-line formou. Připojíte se kliknutím na tento odkaz.

Informace o přijímacím řízení ke studiu najdete v přiloženém dokumentu a také ve zprávě na webu školy.

Školu si můžete prohlédnout prostřednictví dvou videí, která najdete v galerii vpravo od této zprávy. První z nich, videoprohlídku školy, připravil student Philippe Hniliců, druhé video vytvořil vyučující Mgr. Jan Husák k letošnímu 150. výročí založení naší školy.

V přiloženém souboru níže si můžete prohlédnout fotografie z budovy školy a z akcí, které škola tradičně pořádá.

Během období distanční výuky na jaře 2020 se studenti Tomáš Nguyen a Antonín Masopust s profesorkou Zuzanou Halaštovou věnovali mimo jiné tvorbě věrného modelu školy v prostředí populární počítačové hry Minecraft. Neváhejte a podívejte se na Gympl v kostce

Další galerie fotografií a videí ze života školy najdete zde.

S přáním pevného zdraví

Mgr. Mojmír Zetek, ředitel školy

 

Přiložené soubory (2)
Název a typ souboru
Dokument PDF gfpvm_21_22_informace_studium_zima
Dokument PDF
3.53 MB
Dokument PDF GFPVM 2022
Dokument PDF
7.43 MB