Obrázek článku Krajské kolo ve volejbalu chlapců

Dne 24. 10. 2023 proběhlo na naší škole krajské kolo ve volejbalu chlapců.

Turnaje se zúčastnila 4 družstva, SPŠ Zlín, Gymnázium Uherský Brod a VPŠ a SPŠ Holešov. Hrálo se systémem „každý s každým".

Naši chlapci začali skvěle, porazili Holešov i Uherský Brod. V posledním srdceryvném utkání však podlehli volejbalistům ze Zlína a celkově tak skončili na druhém místě. Nepodařilo se jim tak zopakovat loňský úspěch, kdy postoupili až do republikového finále, ale jejich výkon byl skvělý a zaslouží si pochvalu a poděkování za reprezentaci naší školy!!!

Reprezentovali tito studenti:

Vojta Martinek (4. B), Matěj Krutilek (3. A), Maxim Toman (4. A), Jindra Vrána (6. E), Honza Svozil (4. B), David Gerla (4. B), Vašek Burian (4. B), Dan Zátorský (4. B) a Filip Plesník (4. B)


Mgr. Vojtěch Blabla

Fotografie (6)