Výlet 1. E 2026
22. 6. 2026 Článek publikován 22. 6. 2026
Také letošní školní rok 2025/2026 se naši studenti zúčastnili akcí VMK!
Vsetínská nemocnice již několik let nabízí sérii přednášek a exkurzí pro studenty třetích ročníků okolních gymnázií, kteří mají zájem o zdravotnické obory. Začíná se tradičně personalistikou, pokračují radiodiagnostika, ARO, interna, ošetřovatelství, dětské, ortopedie, gynekologie, hematologie, rehabilitace, biochemie, chirurgie a závěrem patologická anatomie.
Zájemci mají možnost navštívit své preferované obory, nejvíce akcí navštívil Vojta Černý, Bára Vykopalová a Aleš Bařinka. Na fotce někteří chybí, protože už jsme se na konci školního roku prostě nesešli. Děkuji všem a doufám, že také příští školní rok najdeme motivované studenty a budeme pokračovat ve spolupráci s nemocnicí na Vsetíně.
Za organizaci Pavel Daniš