Naše škola hostila krajská kola ve volejbale

Ve dnech 5. 12. a 7. 12. 2017 se uskutečnila na půdě naší školy krajská kola ve volejbale chlapců a dívek.

Úterního turnaje děvčat se zúčastnily čtyři týmy – Gymnázium Uherské Hradiště, Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, VPŠ a SVŠ MV Holešov a domácí tým Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí. Naše družstvo dívek muselo hrát i se staršími hráčkami, které nepatřily do stanovené kategorie. Proto hrály naše reprezentantky mimo soutěž, takže i když porazily volejbalistky z Holešova, nemohly se počítat do oficiální tabulky a skončily tak na čtvrtém místě. Na vítězství dosáhla poněkud překvapivě, ale po výborném výkonu, děvčata z Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm.

Naši školu reprezentovaly tyto studentky:

Dorota Komanová, Lucie Došková, Lea Žilinská, Eliška Michnová, Simona Voznicová, Simona Žišková, Michaela Surá a Hedvika Šošolíková

Ve čtvrtek 7. 12. 2017 proběhl turnaj chlapců, v němž změřila své síly také čtyři družstva – SPŠ stavební Valašské Meziříčí, Gymnázium Kroměříž, SOŠ a Gymnázium Staré Město a domácí družstvo Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí. Naši chlapci hráli srdnatě, v prvním utkání oplatili porážku družstvu SPŠ Valašské Meziříčí, další utkání po velkém boji prohráli a skončili tak na velice pěkném třetím místě! Krajským přeborníkem se stalo družstvo SOŠ a Gymnázium Staré Město.

Naši školu reprezentovali tito studenti:

David Juřík, Adam Marek, Boris Pustějovský, Jiří Macháň, Ondřej Němec, Jakub Straka a Tomáš Kundrát.

Všem studentům gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Vojtěch Blabla

Fotografie (12)