Obrázek článku Úspěšní atleti

V uplynulých dnech se naši studenti zúčastnili dvou atletických soutěží – 26. 9. 2023 krajského kola Středoškolského atletického poháru ve Zlíně a 4. 10. 2023 okresního kola přespolního běhu ve Valašském Meziříčí.

Ve Zlíně skončila obě družstva na medailových pozicích:

Děvčata se umístila na krásném druhém místě s celkovým ziskem 8 583 bodů, chlapci dosáhli 8 486 bodů a skončili třetí.

V přespolním běhu soutěžili i studenti z nižšího gymnázia, kteří se ve velké konkurenci základních škol neztratili a rostou z nich zdatní atleti. Postupové místo obsadila děvčata z kategorie středních škol a zúčastní se krajského kola v Bystřici pod Hostýnem.