Obrázek článku Krajské kolo v přespolním běhu

Jak si vedli naši běžci, kteří postoupili na krajské kolo, si můžete přečíst v krátkém článku Hanky Vanduchové.

Dne 7. 10. 2015 se uskutečnilo krajské kolo v přespolním běhu základních a středních škol na biatlonovém stadionu v Bystřici pod Hostýnem. Naše gymnázium reprezentovala dvě družstva dívek a jeden tým chlapců. Družstvo dívek ve složení Monika Kučerová (1. B), Barbora Kutějová (5. E), Hanka Vanduchová (3. A), Rozálie Kyselá (4. E) a Klára Strnadelová (4. E) obsadilo mezi 5 týmy 2. místo. Monika Kučerová (1. B) mezi všemi zúčastněnými dívkami zvítězila!. Druhé družstvo dívek ve složení Kateřina Horáková (3. A), Iveta Kovařčíková (1. A), Sára Vančurová (2. A) a Barbora Jenčková (3. A) bylo z důvodů indispozice jedné závodnice diskvalifikováno. Tým chlapců ve složení Jiří Kadla (4. B), Ondřej Kadla (1. A), František Farkaš (1. A) a Jakub Straka (1. B) vybojoval mezi 6 týmy 2. místo.

Všem moc děkuji za možnost se zúčastnit těchto závodů, gratuluji k podaným výkonům a společně s vámi se těším na příští rok.