Obrázek článku Okrskové kolo ve volejbalu středních škol

Ve dnech 13. a 14. října 2015 proběhly soutěže v odbíjené středoškolaček a středoškoláků z Valašského Meziříčí.

Okrskové kolo ve volejbalu - soutěž dívek

Turnaje dívek, který se konal v úterý 13. 10., se zúčastnilo, jako každý rok, naše gymnázium, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola stavební.

Naše družstvo ve složení: Markéta Camfrlová - 2. E, Lea Žilinská - 1. B, Dorota Komanová - 2. A, Lucie Došková - 2. B, Tereza Šošolíková - 4. E, Eliška Zemanová - 6. E, v čele s kapitánkou Barborou Škařupovou ze 4. A, suverénně porazilo OA i SPŠS (na sety 2:0, 2:0) a získalo 1. místo. Nyní se již připravujeme a těšíme na okresní kolo, které se bude konat také na našem gymnáziu. 

Všem spoluhráčkám děkuji.

Tereza Šošolíková, 4. E

Okrskové kolo ve volejbalu - soutěž chlapců 

Dne 14. 10. 2015 se uskutečnilo na půdě naší školy okrskové kolo ve volejbalu chlapců. Turnaje se zúčastnila tři družstva – SPŠ stavební Valašské Meziříčí, OA a VOŠ Valašské Meziříčí a domácí družstvo Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí.

Naši chlapci po výborném výkonu zvítězili ve všech utkáních a zaslouženě postoupili do okresního kola, které se uskuteční opět na naší škole 3. 11. 2015.

Pořadí turnaje:

  1. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
  2. SPŠ Stavební Valašské Meziříčí
  3. OA Valašské Meziříčí 

Mgr. Vojtěch Blabla

 

Fotografie (10)
Přiložené soubory (1)
Název a typ souboru
Dokument PDF VOLEJBAL okrsek chlapců 2015 tabulka.pdf
Dokument PDF
217.36 kB