Gymnázium navštívil turecký velvyslanec
Delegace v čele s velvyslancem Turecké republiky Egemenem Bağişem pobývala ve Valašském Meziříčí dne 2. 8. 2021. Důvodem návštěvy byla skutečnost, že v budově naší škole byl během první světové války vojenský lazaret a byli zde léčeni turečtí vojáci.
5. 8. 2021Článek publikován 5. 8. 2021














