Naši gymnazisté na Europawoche v Německu

Začátkem května se našich 11 studentek a studentů zúčastní v německém Gersheimu setkání mladých lidí z hostitelské země, Francie, Polska a Ukrajiny.

Jsme tak jedinou školou v České republice, která se akci Europawoche podílí. Na programu jsou workshopy na evropská a ekologická témata, návštěva evropských institucí, poznávání hostitelského Sárska a spousta neformálních setkání s možností dorozumět se německy nebo anglicky. Naši žáci se usilovně připravují na co nejlepší reprezentaci naší školy i Zlínského kraje, z jehož podnětu toto setkání vzešlo, držte jim proto prosím palce.
 
Ing. Jana Kopřivová
Přiložené soubory (4)
Název a typ souboru
Dokument PDF Hausordnung.pdf
Dokument PDF
235.63 kB
Dokument PDF 19 KW_Europawoche.pdf
Dokument PDF
161.55 kB
Dokument PDF Spohns Haus.pdf
Dokument PDF
5.47 MB
Dokument PDF europawoche_2016_souhlas_zz.pdf
Dokument PDF
264.5 kB