Dějepisná soutěž gymnázií 2016

Studenti naší školy vybojovali postup do celostátního kola!

Další ročník nejnáročnějšího klání studentů gymnázií v oboru historie, tentokrát s podtitulem „Od diktatury k diktatuře“, byl zahájen sérií krajských kol. Ve středu 6. dubna v 10.00 dopoledne usedly stovky studentů na dvaadvaceti místech České a Slovenské republiky k náročným testům, které prověřily jejich znalosti z období let 1945–1948.

Náš tým ve složení Tomáš Dvořáček (4. E), Šimon Gilar (3. B) a Jakub Šrámek (3. B) získal ve Zlíně v silné konkurenci dvanácti družstev ze Zlínského kraje třetí místo, a zajistil si tak hladký postup do celostátního kola. Gratulujeme a přejeme hodně sil, vytrvalosti a motivace v dalším půlroce příprav na listopadové finále v Chebu.

Mgr. Alžběta Zetková

Přiložené soubory (3)
Název a typ souboru
Dokument PDF Dějepisná soutěž gymnázií 2016 - konečné výsledky krajských kol ČR.pdf
Dokument PDF
598.31 kB
Dokument PDF Dějepisná soutěž gymnázií 2016 - konečné výsledky krajských kol ČR a SR.pdf
Dokument PDF
809.28 kB
Dokument PDF Dějepisná soutěž gymnázií 2016, krajské kolo - Od diktatury k diktatuře, soutěžní otázky.pdf
Dokument PDF
736.99 kB