Naši chemici v první šestce v kraji

Ve čtvrtek 27. dubna 2017 proběhlo v Laboratorním centru Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně krajské kolo chemické olympiády kategorie B.

Z naší školy se vydali do Zlína Andrianna Myhalko z 2. B a Jan Sadílek z 5. E. Oba žáci se po školním kole dále poctivě připravovali a v krajském kole potvrdili jako úspěšní řešitelé své kvality. Andrianna Myhalko vybojovala výborné 3. místo se ztrátou pouhých 5 bodů na vítěze a Jan Sadílek obsadil 6. místo se ztrátou 11 bodů na vítěze. Děkuji oběma naším žákům za krásnou reprezentaci naší školy.
 
Chemii zdar!
 
Mgr. Pavel Daniš, učitel chemie
Fotografie (13)
Přiložené soubory (1)
Název a typ souboru
Dokument PDF Výsledková listina krajského kola Chemické olympiády kategorie B, Zlínský kraj, 27. 4. 2017.pdf
Dokument PDF
267.09 kB