Obrázek článku Opustit na chvíli studijní materiály, počítače a mobily?

Někteří žáci GFP VM to zkusili s VKV 2017!

Cyklistická Vrchařská koruna Valašska v sobotu 20. ledna 2018 při slavnostním vyhlášení v Domě kultury ve Vsetíně uzavřela další, v pořadí už pátý ročník. Od toho třetího je jeho součástí i juniorská kategorie a v ní naši žáci opět i letos mezi středními školami (potřetí v řadě) dominovali a mezi jednotlivci znovu figurovali na předních místech.

Pokud chcete vědět a vidět více, podívejte se na fotografie nebo na přiložené odkazy. Narazíte v nich kromě juniorských gymnaziálních bikerů i na trojici zaměstnanců GFP VM, kteří také patří k aktivním účastníkům. A jeden z nich – náš pan školník Petr Masař – je prvním pětinásobným držitelem VKV a hlavně díky jemu se tato akce dostala do povědomí ostatních.

Na historicky třetím (a z rozhodnutí pořadatelů definitivně v samostatné kategorii středních škol posledním) úspěchu našich žáků se podíleli nejen  individuální jezdci, ale také naši žáci během školního cyklovýletu nebo v rámci sportovního dne.

Děkuji všem.

Mgr. Hynek Bartošek

 

Články a výsledky

Jednotlivci – střední školy

Střední školy

Na gymnáziu dávají VKV zelenou

Úžasný výkon od Metoděje Liebela

Dávid Jenčo se zařadil ke spolužákům z gymnázia

Duo Bartošek-Masař uzavřelo Top 10

Pavel Novosád při premiéře předvedl obdivuhodný výkon

Do juniorské kategorie je zapojeno přes 300 dětí

Fotografie (16)